astroconfessions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Αποκαλύπτοντας τις "καρμικές" σχέσεις

Go down

Αποκαλύπτοντας τις "καρμικές" σχέσεις Empty Αποκαλύπτοντας τις "καρμικές" σχέσεις

Post  Christos Archos Wed Nov 09, 2011 2:25 am

Θα φέρω ένα συγκεκριμένο, αληθινό παράδειγμα, από τα πιο δύσκολα και αυτό κυρίως γιατί ο οποιοσδήποτε μπορεί να βρει πρόσφορο έδαφος να πει ότι αυτή είναι μια καρμική σχέση (το άν είναι η όχι θα φανεί σε λίγο). Το παράδειγμα είναι απο το γραφείο μου στο Texas στο Fort Worth είναι ένα ζευγάρι -που για ευνόητους λόγους θα τούς αλλάξω τα ονόματα- την κοπέλα θα την ονομάσω Mary και τον άνδρα John. Ο συμβουλευόμενος που ήρθε στο γραφείο μου ήταν η γυναίκα. Στο τηλέφωνο που είχαμε κανονίσει το ραντεβού είχα μάθει ότι ήταν μία πετυχημένη υπάλληλος μεγαλοεταιρείας κι αυτό που την ενδιέφερε ήταν αν θα μπορέσει να κάνει κάτι με κάποιο άτομο που ήθελε.

Τα στοιχεία της για να ξέρετε είναι 3.9.66 στης 7:23 CST +6:00 Dallas TX USA. Τα στοιχεία του 3.9.1958 21:55 CST +6:00 Dallas TX USA οι συντεταγμένες για όσους δεν έχουν την πόλη στο χάρτη τους είναι 32Ν47 096W49. Όταν ήρθε στο γραφείο μου είδα μια όμορφη κοπέλα αλλά γενικότερα φαινόταν κουρασμένη. Ταυτόχρονα είχε μία αργόσυρτη φωνή χωρίς χρώμα κάτι που ήταν σχετικά εύκολο να καταλάβει κάποιος ότι το άτομο είχε πέσει σε κατάθλιψη.

Το ίδιο σίγουρη ήταν και η ίδια, ότι δηλαδή η σχέση της με αυτόν τον άνθρωπο είναι καρμική. Μου μιλούσε με μία απίστευτη σιγουριά ότι με αυτόν τον άνθρωπο είχε καρμικό δέσιμο ο οποίος δεσμός αυτόματα της έδινε τη σιγουριά οτι ποτέ δεν θα φύγει πραγματικά απο κοντά της και πως κάποια στιγμή θα έρθει δίπλα της. Πριν απο εμένα είχε επισκεφτεί πολλές φορές μία "ερευνήτρια καρμικής αστρολογίας" αρκετά γνωστή οφείλω να παραδεχτώ στο χώρο της αστρολογίας στης νότιες και κεντρικές περιοχές των ΗΠΑ με την οποία αρκετές φορές έχουμε διαφωνήσει σε διάφορα συνέδρια εκεί.

Η ανάλυση της εν λόγω κυρίας με την υποστήριξη βέβαια της πελάτισσας είχε αρκετά "πειστικά" επιχειρήματα. Καταρχάς το ότι γεννήθηκαν και οι δύο στις 3.9 ήταν και για τις δύο ένα καρμικό σημάδι ενώ να σημειώσουμε ότι στα 20 χρόνια της είχε μία σχέση μαζί του η οποία τελείωσε μετά απο 1 χρόνο ενώ απο τότε μέχρι και σήμερα έχουν κάποιες περιστασιακές "καταστάσεις" γίνει, ταυτόχρονα να πούμε ότι γνωριζόντουσαν απο την παιδική της ηλικία και με πάρα πολυ ρομαντισμό η ίδια μου ανέφερε το τουρτούρισμα που ένοιωσε μόλις τον είδε και πόσο καθαρό σημάδι καρμικότητας ήταν αυτό.

Διαβάστε τη συνέχεια εδώ:
http://www.myhoroscope.gr/forum/%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%B5%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%BF%CE%BB%CE%AD%CF%82-151/%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%80%CF%84%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%82-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%AD%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-12561/


Christos Archos
Christos Archos
Admin

Posts : 318
Join date : 2011-11-06
Age : 41
Location : Athens - London - Chicago

https://astroconfess.forumgreek.com  - astrconfess.wordpress.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum